791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604
InwestorRDM Inwestycje Deweloperskie

Deweloper

Spółka Górska 12 powstała jako spółka celowa do realizacji inwestycji Aparthotelu Górska 12. Na jej rzecz pracują ludzie z bardzo bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia inwestycji. Sukcesem są już zrealizowane inwestycje deweloperskie i komercyjne. Głównym celem jaki zawsze towarzyszy nam przy tworzeniu budynków jest wykreowanie dogodnej przestrzeni do życia i swobodnego odpoczynku. Dodatkowo, zabiegamy o to, aby wzniesione przez nas budynki były nie tylko atrakcyjne i dobrze wkomponowane w charakter otoczenia, lecz także podnosiły wartość estetyczną najbliższej im przestrzeni. Gwarancją bezpieczeństwa inwestycji jest również współpraca wyłącznie z zaufanymi specjalistami: biurem
architektonicznym i generalnym wykonawcą. Dlatego wiemy, że apartamenty w inwestycji Górska 12 to pewna inwestycja, która stale będzie zyskiwać na swojej wartości i pomnażać Państwa kapitał.

Generalny Wykonawca

R/S Budownictwo jest wiodącą firmą budowlaną wywodzącą się z Białegostoku. Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia właściciela – Roberta Skrzypkowskiego, wypracowanego podczas realizacji kontraktów na terenie województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Wśród wykonanych i zarządzanych na etapie realizacji inwestycji są zarówno czterogwiazdkowe hotele, pensjonaty, rezydencje, budynki użyteczności handlowej i publicznej, jak również inwestycje podlegające dofinansowaniom i rozliczeniom z projektów unijnych. Firma wykonuje wszelkie usługi budowlane począwszy od stanu surowego poprzez roboty wykończeniowe, a skończywszy, na zagospodarowaniu terenu. Prace realizowane są wedle wszelkich dostępnych technologii. R/S Budownictwo jest solidną firmą budowlaną, z ogromnym doświadczeniem, która sprosta zadaniu wybudowania najładniejszego budynku w Szczyrku – Górska 12.

Architekt

Biuro architektoniczne: Archi-Projekt Bentkowski, Kopeć s. j. z siedzibą w Zakopanym

Nasze zrealizowane inwestycje
RDM Inwestycje DeweloperskieApartamenty Koncertowe

Cały projekt obejmuje jedynie 138 mieszkań ulokowanych w kompleksie 3 eleganckich czteropiętrowych budynków z garażem podziemnym, które zostały ogrodzone oraz wyposażone w system monitorowania. Największymi atutami inwestycji Apartamenty Koncertowe jest wysoki standard wykończenia elewacji oraz części wspólnych, wysokiej klasy nowoczesne windy oraz duże tarasy i balkony wykończone szklanymi balustradami. Zawsze stawiamy na jakość.

RDM Inwestycje DeweloperskiePiasta 17

To połączenie elegancji, nowoczesności oraz wygody. Ta nowoczesna kamienica to tylko 38 mieszkań, co nada jej mieszkańcom poczucie kameralnego klimatu i domowego spokoju.  Jakość to przede wszystkim materiały wykończeniowe elewacji, części wspólnych, stolarek okiennej i drzwiowej. Duże przeszklenia, zapewnią idealny dostęp światła w pomieszczeniach, a przestronne balkony spełnią rolę letniego tarasu. Budynek usytuowany jest w pobliży ścisłego centrum miasta. Budynek posiada też miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Wnętrza kamienicy Piasta 17
IMG_20220317_111359-min
IMG_20220317_111403-min
IMG_20220317_111456-min
IMG_20220317_111525-min
IMG_20220317_111547-min
IMG_20220317_111649-min
IMG_20220317_111730-min
IMG_20220317_112049-min
IMG_20220317_112117-min
RDM Inwestycje DeweloperskieApartamenty Wysockiego

Apartamenty Wysockiego – Budynek to klasyczna forma, reprezentacyjne części wspólne, materiały wysokiej jakości i przestronne wnętrza. Wykończenie elewacji zaprojektowano z użyciem tynku cienko powłokowego z akcentami kolorystycznymi szaro – beżowymi oraz nowoczesnymi balustradami. Inwestycja realizowana w 2 etapach, IV piętrowych budynków z windami i garażami podziemnymi. Kameralne Osiedle Apartamentów Wysockiego zlokalizowane jest, w prężnie rozwijającej się części Bielska Podlaskiego. 

https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2022/04/rdm-logo-wysockiego2.png

Bliżej nas:

Biuro Sprzedaży mieszań
Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl
Zadzwoń do nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone © RDM INWESTYCJE DEWELOPERSKIE – Białystok / Drewniana 11  / strona www – hymotion.pl

Wszelkie dane i informacje znajdujące się na stronie RDM INWESTYCJE, szczególnie prezentacje mieszkań, wizualizacje budynków metraże mieszkań oraz lokali usługowych. mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów marketingowych i w rozumieniu prawa, nie stanowią oferty handlowej, art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji projektów inwestycyjnych przez RDM Inwestycje Deweloperskie, mogą nastąpić zmiany w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, jak również danych udostępnionych na tej stronie internetowej, tj. kolorystyki, materiałów promocyjnych i pomocniczych (w tym wizualizacji), budowlanych, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez RDM Inwestycje Deweloperskie treści, oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione prawami autorskimi. Zabronione jest powielanie, rozpowszechnianie czy też użycie tekstów i grafik, bez uprzedniej zgody udzielonej przez RDM Inwestycje deweloperskie.