791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2024/07/WSOLA-17-web-640x408.jpg

Luksusowa kamienica z 12 mieszkaniami gotowymi do zamieszkania.

Odkryj kameralną inwestycję Wesoła 17, zlokalizowaną w zielonym i cichym centrum Białegostoku. To miejsce, które łączy bliskość przyrody z dogodnym dostępem do najważniejszych punktów edukacyjnych i medycznych miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Las Zwierzyniecki, a także Uniwersytet Medyczny, Politechnika Białostocka, Uniwersytet w Białymstoku oraz Białostocki Szpital Uniwersytecki, ale także wiele restauracji, kawiarenek, sklepów i punktów usługowych, można tak długo wymieniać bo lokalizacja jest genialna także ze względów komunikacyjnych.

OKOLICASpokojnie i komfortowe

ARCHITEKTURANowoczesna Kamienica

MASZ WYBÓRMieszkania od 35 do 85 m²

KLUCZE OD RĘKIKup i zamieszkaj od zaraz

Architektura
i styl

Wesoła 17 to elegancka kamienica z elewacją wykonaną z piaskowca, która wyróżnia się na tle okolicznych budynków. Starannie zaprojektowane detale architektoniczne podkreślają prestiż inwestycji, a wykończenie z naturalnego kamienia nadaje budynkowi unikalny charakter. Dodatkowym atutem jest nowoczesna winda, zapewniająca komfort i wygodę mieszkańcom.

Części wspólne budynku zostały wykonane w nowoczesnym stylu, z dbałością o każdy detal. Przestronne, korytarze oklejone tapetą i wykończone z eleganckim oświetleniem oraz designerskie klatki schodowe tworzą przyjazną atmosferę już od wejścia. Wszystkie te elementy sprawiają, że Wesoła 17 to nie tylko miejsce do mieszkania, ale także przestrzeń, w której każdy poczuje się wyjątkowo.

Wesoła 17 oferuje zaledwie 12 apartamentów rozmieszczonych na czterech kondygnacjach, z wygodnym garażem na poziomie -1, gdzie znajduje się również wyznaczone miejsce na rowery.

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie, masz do wyboru:
– 35 m² w układzie sypialnia i salon z aneksem,
– 42 m² w układzie sypialnia i salon z aneksem lub 2 sypialnie i oddzielna kuchnia,
– 85 m² z podziałem na 2 mieszkania, 2-pokojowe w układzie 2 sypialnie i osobna kuchnia, lub sypialnia i salon z aneksem.
Oczywiście istnieje możliwość powrotu do jednego apartamentu.

Wszystkie apartamenty zostały nowocześnie wykończone i są w pełni wyposażone: telewizor, lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, klimatyzacja, sprzęty kuchenne, pełna zastawa stołowa oraz żelazko z deską do prasowania.

Apartamenty WesołaLokalizacja, okolica

Mieszkanie na ulicy Wesołej w Białymstoku to doskonały wybór dla osób ceniących wygodę, komfort oraz dostęp do wszelkich niezbędnych usług. Bliskość sklepów, piekarni, siłowni, basenu, przychodni i poczty sprawia, że codzienne obowiązki stają się łatwiejsze do zorganizowania, a życie staje się bardziej komfortowe i przyjemne. Dodatkowo, dobrze rozwinięta infrastruktura i spokojna okolica tworzą idealne warunki do zamieszkania.

Mieszkaj wygodnie

Miejsca parkingowe

Miejsca parkingowe w garażu podziemnym

Kameralnie

Tylko 12 mieszkań

Styl kamienicy

Klasyczny, ponadczasowy wygląd budynku

Standard wykończenia

Wysoka jakość i trwałość użytych materiałów

Zapytaj o swoje nowe mieszkanie

BIURO SPRZEDAŻY

RDM Inwestycje
Białystok, ul. Drewniana 11

TELEFON

881 604 612 / 791 021 709
600 803 604

E-MAIL

PRACUJEMY

Zapraszamy:
Pon.-Pt.: 8–16

https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/03/Baner-kopia.jpg

RDM INWESTYCJE - CO BUDUJEMYZobacz nasze inne inwestycje

https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2022/04/rdm-logo-wysockiego2.png

Bliżej nas:

Biuro sprzedaży:

Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl

Zadzwoń do nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone © RDM INWESTYCJE DEWELOPERSKIE – Białystok / Drewniana 11  / strona www – hymotion.pl

Wszelkie dane i informacje znajdujące się na stronie RDM INWESTYCJE, szczególnie prezentacje mieszkań, wizualizacje budynków metraże mieszkań oraz lokali usługowych. mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów marketingowych i w rozumieniu prawa, nie stanowią oferty handlowej, art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji projektów inwestycyjnych przez RDM Inwestycje Deweloperskie, mogą nastąpić zmiany w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, jak również danych udostępnionych na tej stronie internetowej, tj. kolorystyki, materiałów promocyjnych i pomocniczych (w tym wizualizacji), budowlanych, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez RDM Inwestycje Deweloperskie treści, oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione prawami autorskimi. Zabronione jest powielanie, rozpowszechnianie czy też użycie tekstów i grafik, bez uprzedniej zgody udzielonej przez RDM Inwestycje deweloperskie.