791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/06/1019992.jpg
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/06/Kamienica-Parkowa-11.jpg
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/06/logo-parkowa-bez-numerka-640x301.jpg

Wyjątkowa Kamienica.

Kamienica Parkowa z przyjemną łatwością łączy w sobie wiele zalet. Najistotniejszą jest centralna lokalizacja w połączeniu z cichym sąsiedztwem. Rozległe otoczenie parków, bliskość kafejek, restauracyjek i sklepów, a także pełny zakres szkół. Znakomitą zaletą jest również sama kameralność budynku. Jego klasyczna, ponadczasowa forma. Funkcjonalne mieszkania o imponującej wysokości pomieszczeń. To miejsce, w którym prowadzenie luksusowego i wygodnego życia przychodzi naturalnie. Czemu nadzwyczajnie sprzyja elegancka architektura i wyjątkowo dużo zieleni przy jednoczesnym położeniu w samym sercu miasta.

Spaceruj i odpoczywaj

KLASYKAStyl kamienicy

Piękna elewacja z piaskowca
Blisko do śródmieścia

APARTAMENTY1 -4 pokojowe

Komfort i przestrzeń
kamienica parkowa1
kamienica parkowa2
kamienica parkowa3
kamienica parkowa4
kamienica parkowa5
kamienica parkowa6
kamienica parkowa8

Wysoki
wykonania

Spacerując ulicami miasta Kamienica Parkowa przykuje uwagę wytwornością fasady i ekskluzywnością elementów wykończeniowych.  Elewacja kamienicy zostanie wykonana z cenionych naturalnych materiałów: jasnego piaskowca i kamienia. Ich zastosowanie gwarantuje piękny i ponadczasowy wygląd kamienicy na długie lata. Styl kamienicy zostanie przeniesiony do jej wnętrza, które jesteśmy przekonani oczaruje klasycznym szykiem i elegancją.  Mieszkania zaprojektowaliśmy z szacunkiem do przestrzeni. Tak abyście mogli Państwo z przyjemnością wykreować z nich funkcjonalną powierzchnię. Duże okna zaproszą naturalne światło do tworzenia przyjemnej atmosfery, podobnie jak możliwość zamontowania klimatyzacji. Unikalna 2,75 metrowa wysokość pomieszczeń wpłynie pozytywnie na odbiór przestrzeni, jak również podkreśli wyrafinowanie i luksus tego miejsca.

Kamienica ParkowaLokalizacja, okolica

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja tak w skrócie mogłaby brzmieć lista atutów naszej oferty. Bez cienia wątpliwości położenie ul. Parkowej jest cenione i jedyne w swoim rodzaju a powód wyjątkowości wskazuje już sama jej nazwa. Typowy problem życia w centrum jak tłok na ulicy, w przypadku kamienicy rozwiązuje wygodny parking podziemny. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby powstał budynek na miarę tego pięknego miejsca.

kamienica parkowa8
kamienica parkowa6
kamienica parkowa5
kamienica parkowa4
kamienica parkowa3
kamienica parkowa2
kamienica parkowa1
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/03/Baner-kopia.jpg
Mieszkaj wygodnie

Miejsca parkingowe

Miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Oddanie do użytkowanie

Planowane – III kwartał, 2025 roku.

Elegancja

Klasyczny szyk i ponadczasowa wygląd

Materiały

Wysoka jakość i trwałość

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zapytaj o swoje nowe mieszkanie

BIURO SPRZEDAŻY

RDM Inwestycje
Białystok, ul. Drewniana 11

TELEFON

881 604 612 / 791 021 709
600 803 604

E-MAIL

PRACUJEMY

Zapraszamy:
Pon – Pt: 8 – 16

RDM INWESTYCJE - CO BUDUJEMYZobacz nasze inne inwestycje

https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2022/04/rdm-logo-wysockiego2.png

Bliżej nas:

Biuro Sprzedaży mieszań
Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl
Zadzwoń do nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone © RDM INWESTYCJE DEWELOPERSKIE – Białystok / Drewniana 11  / strona www – hymotion.pl

Wszelkie dane i informacje znajdujące się na stronie RDM INWESTYCJE, szczególnie prezentacje mieszkań, wizualizacje budynków metraże mieszkań oraz lokali usługowych. mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów marketingowych i w rozumieniu prawa, nie stanowią oferty handlowej, art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji projektów inwestycyjnych przez RDM Inwestycje Deweloperskie, mogą nastąpić zmiany w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, jak również danych udostępnionych na tej stronie internetowej, tj. kolorystyki, materiałów promocyjnych i pomocniczych (w tym wizualizacji), budowlanych, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez RDM Inwestycje Deweloperskie treści, oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione prawami autorskimi. Zabronione jest powielanie, rozpowszechnianie czy też użycie tekstów i grafik, bez uprzedniej zgody udzielonej przez RDM Inwestycje deweloperskie.