791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/01/dom-w-budowie4.jpg

TYLLKO15 minut samochodem

od centrum Białegostoku

OKOLICAOtoczenie lasów sosnowych

spokojna okolica

WYBÓRMasz 21 działek do wyboru

z pozwoleniem ma budowę

METRAŻOptymalna wielkość

od 800 - do 1100 m2

Działki
w Niewodnicy

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Niewodnica Korycka przy ul. Trakt Napoleoński. Działki są usytuowane w  pobliżu urokliwego lasu co czyni je miejscem idealnym do życia, gdzie oddać się można długim spacerom, korzystać ze ścieżek rowerowych oraz codziennie budzić się, mając za oknem malowniczy widok.

Działki posiadają pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Projekty są bardzo funkcjonalne. Posiadają dwie pełnowymiarowe kondygnacje mieszkalne bez skosów. Domy są przestrzenne z dużymi, dobrze doświetlonymi pomieszczeniami. W budynku został zaplanowany duży garaż na 2 samochody.

Oferujemy 23 działki o powierzchniach ponad 800 mkw. do 1300 mkw. w 3 funkcjonalnych rozkładach o powierzchniach całkowitych: 195 mkw. i 230 mkw. Na niektórych działkach została rozpoczęta budowa.

Dostępne media to: gaz, światłowód, woda i prąd. Do działek prowadzi droga Trakt Napoleoński.

NiewodnicaLokalizacja, okolica

Niewodnica Korycka położona jest tuż przy zachodniej granicy Księżyna. To bardzo urokliwe i spokojne, pozbawione wielkomiejskiego zgiełku miejsce, oferuje prosty i szybki dojazd do Białegostoku drogą nr 678. Do ścisłego centrum mamy raptem 15 min drogi. W sąsiedztwie osiedla znajdują się punkty handlowo-usługowe, takie jak: sklep spożywczy, sklep ogrodniczy, restauracja, hotel, wulkanizacja, a także szkoła.

Parcele na polanie
Plan działek z numeracją, szczegóły otrzymasz w naszym biurze sprzedaży.
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/03/Niewodnica1.jpg
Parcele przy drodze
created by dji camera

Domy w NiewodnicyMiejsce prezentacja wideo

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zapytaj o więcej szczegółów

BIURO SPRZEDAŻY

RDM Inwestycje
Białystok, ul. Drewniana 11

TELEFON

881 604 612 / 791 021 709
600 803 604

E-MAIL

PRACUJEMY

Zapraszamy:
Pon – Pt: 8 – 16

RDM INWESTYCJE - CO BUDUJEMYZobacz nasze inne inwestycje

Biuro Sprzedaży mieszań
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2022/04/rdm-logo-wysockiego2.png
Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl

Bliżej nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone © RDM INWESTYCJE DEWELOPERSKIE – Białystok / Drewniana 11  / strona www – hymotion.pl

Wszelkie dane i informacje znajdujące się na stronie RDM INWESTYCJE, szczególnie prezentacje mieszkań, wizualizacje budynków metraże mieszkań oraz lokali usługowych. mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów marketingowych i w rozumieniu prawa, nie stanowią oferty handlowej, art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji projektów inwestycyjnych przez RDM Inwestycje Deweloperskie, mogą nastąpić zmiany w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, jak również danych udostępnionych na tej stronie internetowej, tj. kolorystyki, materiałów promocyjnych i pomocniczych (w tym wizualizacji), budowlanych, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez RDM Inwestycje Deweloperskie treści, oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione prawami autorskimi. Zabronione jest powielanie, rozpowszechnianie czy też użycie tekstów i grafik, bez uprzedniej zgody udzielonej przez RDM Inwestycje deweloperskie.