791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/07/32-1.jpg
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/06/kup-dzialke-w-niewodnicy-koryckiej.jpg

TYLLKO15 minut samochodem

od centrum Białegostoku

OKOLICAOtoczenie lasów sosnowych

spokojna okolica

MEDIAGaz, Prąd, Woda, Światłowód

Media dostępne na terenie

METRAŻOptymalna wielkość

od 800 - do 1100 m2
A2
A4
A5
A1A
A7
A8
A10

Działki
w Niewodnicy Koryckiej

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Niewodnica Korycka przy ul. Trakt Napoleoński i ul. Radosnej. Działki są usytuowane w  otoczeniu urokliwego lasu sosnowego. Takie sąsiedztwo to mnóstwo naturalnych korzyści. Sosnowe olejki eteryczne zadbają o zdrowie na co dzień i podczas spacerów np z psem. Widoki na zieleń za oknem zgodnie z badaniami poprawiają zdolności skupienia i nauki oraz radzenia sobie ze stresem. Do tego miłe okoliczności przyrody zachęcają do uprawiania sportu.

Niektóre działki posiadają nawet pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Oferujemy 3 różne projekty o funkcjonalnych rozkładach o powierzchniach całkowitych: 195 mkw. i 230 mkw.  Domy składają się z dwóch pełnowymiarowych kondygnacji mieszkalnych bez skosów. Są przestronne i dobrze doświetlone. W budynku został przewidziany wygodny garaż na 2 samochody.

NiewodnicaLokalizacja, okolica

Niewodnica Korycka położona jest tuż przy zachodniej granicy Księżyna. To bardzo urokliwe i spokojne, pozbawione wielkomiejskiego zgiełku miejsce, oferuje prosty i szybki dojazd do Białegostoku drogą nr 678. Do ścisłego centrum mamy raptem 15 min drogi. W sąsiedztwie osiedla znajdują się punkty handlowo-usługowe, takie jak: sklep spożywczy, sklep ogrodniczy, restauracja, hotel, wulkanizacja, a także szkoła.

Plan działek Działki przy ul. Radosnej

Oferowane przez nas działki posiadają pozwolenie i dziennik budowy. Na działkach została rozpoczęta budowa, dlatego cena nieruchomości obejmuje również poniesione nakłady w cenach zakupu. Istnieje możliwość współpracy z naszym biurem architektonicznym w celu ewentualnej zmiany projektu domu. Działki już mają lub będą miały do końca roku dojazd z polbruku i media przy działce. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu szczegółową ofertę każdej z dostępnych jeszcze działek.

created by dji camera
Plan działekDziałki przy ul. Radosnej

Działki przy samym lesie są objęte warunkami zagospodarowania terenu dla całej inwestycji. Nie posiadają pozwolenia na budowę. Do końca roku działki będą miały dojazd z polbruku i media przy każdej z działek. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania o każdej z dostępnych jeszcze działek.

created by dji camera
Plan działekDziałki przy ul. Trakt Napoleoński

Działki od  ul. Trakt Napoleoński posiadają pozwolenie na budowę. Istnieje możliwość współpracy z naszym biurem architektonicznym w celu ewentualnej zmiany projektu domu. Działki mają dostęp do mediów w drodze. Zapraszamy do kontaktu.

created by dji camera

Kliknij i powiększZobacz zdjęcia

created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
created by dji camera
Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

Zapytaj o więcej szczegółów 600 803 604

BIURO SPRZEDAŻY

RDM Inwestycje
Białystok, ul. Drewniana 11

TELEFON

881 604 612 / 791 021 709
600 803 604

E-MAIL

PRACUJEMY

Zapraszamy:
Pon – Pt: 8 – 16

RDM INWESTYCJE - CO BUDUJEMYZobacz nasze inne inwestycje

https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2022/04/rdm-logo-wysockiego2.png

Bliżej nas:

Biuro Sprzedaży mieszań
Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © RDM INWESTYCJE DEWELOPERSKIE – Białystok / Drewniana 11  / strona www – hymotion.pl

Wszelkie dane i informacje znajdujące się na stronie RDM INWESTYCJE, szczególnie prezentacje mieszkań, wizualizacje budynków metraże mieszkań oraz lokali usługowych. mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów marketingowych i w rozumieniu prawa, nie stanowią oferty handlowej, art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji projektów inwestycyjnych przez RDM Inwestycje Deweloperskie, mogą nastąpić zmiany w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, jak również danych udostępnionych na tej stronie internetowej, tj. kolorystyki, materiałów promocyjnych i pomocniczych (w tym wizualizacji), budowlanych, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez RDM Inwestycje Deweloperskie treści, oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione prawami autorskimi. Zabronione jest powielanie, rozpowszechnianie czy też użycie tekstów i grafik, bez uprzedniej zgody udzielonej przez RDM Inwestycje deweloperskie.