791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/09/NOWE-CENTRUM-kopia-1.jpg
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/09/NOWE-CENTRUM2.jpg
Nowe mieszkania w Bielsku Podlaskim. Sprawdź, zadzwoń 600 803 604 / 791 021 709.
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/09/NOWE-CENTRUM-LOGO-320x219.jpg

Budujemy Nowe Centrum
w Bielsku Podlaskim

Inwestycja Nowe Centrum to komfortowa inwestycja zlokalizowana w sercu miasta. Nowoczesną formę budynku podkreśla kolorystyka w tonacjach bieli i szarości oraz brązowy kolor stolarki okiennej. Dla większej różnorodności zastosowano charakterystyczny układ balkonów. Wygląd zewnętrzny determinuje wykończenie elewacji budynku z użyciem tynku cieńkopowłokowego z akcentami w postaci gzymsów i płycin oraz efektownymi szklanymi balustradami. Kształt i wykonanie budynku uczynią go najładniejszym i najbardziej efektownym wśród sąsiedniej zabudowy wielorodzinnej. Wszystkie detale, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, wykonane będą z najwyższą dbałością o szczegóły z wykorzystaniem wysokojakościowych materiałów.

MASZ WYBÓR125 mieszkań

Wyszukaj apartament

LOKALIZACJAMieszkaj wygodnie

Wszędzie masz blisko

INWESTCJANowe Centrum

Nowoczesna Architektura

APARTAMENTY1 - 4 pokojowe.

Komfort i przestrzeń
nowe centrum 01
nowe centrum 02
nowe centrum 03

Nowe
Centrum

Dużym atutem jest czytelny układ mieszkań, pozwalający na komfortowe zaaranżowanie podziału funkcjonalnego mieszkania. Oferujmy 125 mieszkań o powierzchni od 28 m2 do 65 m2, z dużymi balkonami lub ogródkami. Duże przeszklenia zapewnią doskonałe doświetlenie i optycznie powiększą mieszkania. W parterze budynku, dla komfortu mieszkańców, zaplanowaliśmy dwa lokale usługowo-handlowe. Trzy garaże zagwarantują wygodne i sprawne parkowanie oraz poręczne komórki lokatorskie.

Inwestycja Nowe Centrum stworzy nową jakość życia oferując atrakcyjne projekty i optymalne metraże w pięknym nowoczesnym budynku doskonale zlokalizowanym.Plan
Sytuacyjny

Zobacz położenie inwestycji względem ulic w Bielsku Podlaskim.
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2023/10/PLAN-WEB-160x160.jpg

Nowe CentrumLokalizacja, okolica

Lokalizacja niemal u styku ulic Mickiewicza z Żwirki i Wigury jest początkiem centrum Bielska i gwarantuje komfortowy dostęp do najważniejszych udogodnień codziennego życia. To tu koncentrują się punkty usługowe i gastronomiczne. Dwie szkoły podstawowa znajdują się w odległości niespełna 400 m. W podobnej odległości lokalizują się 4 przedszkola. Supermarket Biedronka jest niemal po sąsiedzku, podobnie jak wiele mniejszych osiedlowych punktów handlowych. Zdecydowanie inwestycja Nowe Centrum ma po drodze z kulturą i rekreacją. Kościoły, dom kultury i basen znajdują się w odległości do 500 m. W razie potrzeby blisko jest również przychodnia.

ZAWSZE MASZ WYBÓRPrzykładowe mieszkania

male 4
male6
małe1
Mieszkaj wygodnie

Miejsca parkingowe

Miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Oddanie do użytkowanie

Planowane – III kwartał, 2025 roku.

Masz wybór

Duża dostępność metraży na każda kieszeń

Materiały

Budujemy tylko z najlepszych materiałów.

Nasza zrealizowana inwestycja w Bielsku Podlaskim, oddana do użytku w 2022 roku.
RDM Inwestycje DeweloperskieApartamenty Wysockiego

Apartamenty Wysockiego – Budynek to klasyczna forma, reprezentacyjne części wspólne, materiały wysokiej jakości i przestronne wnętrza. Wykończenie elewacji zaprojektowano z użyciem tynku cienko powłokowego z akcentami kolorystycznymi szaro – beżowymi oraz nowoczesnymi balustradami. Inwestycja realizowana w 2 etapach, IV piętrowych budynków z windami i garażami podziemnymi. Kameralne Osiedle Apartamentów Wysockiego zlokalizowane jest, w prężnie rozwijającej się części Bielska Podlaskiego. 

Zobacz na mapie
Zapytaj o swoje nowe mieszkanie

BIURO SPRZEDAŻY

RDM Inwestycje
Białystok, ul. Drewniana 11

TELEFON

881 604 612 / 791 021 709
600 803 604

E-MAIL

PRACUJEMY

Zapraszamy:
Pon – Pt: 8 – 16

RDM INWESTYCJE - CO BUDUJEMYZobacz nasze inne inwestycje

https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2024/04/Kredyt-na-start_mFinanse_1200x630_www-3.jpg
https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2022/04/rdm-logo-wysockiego2.png

Bliżej nas:

Biuro sprzedaży:

Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl

Zadzwoń do nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone © RDM INWESTYCJE DEWELOPERSKIE – Białystok / Drewniana 11  / strona www – hymotion.pl

Wszelkie dane i informacje znajdujące się na stronie RDM INWESTYCJE, szczególnie prezentacje mieszkań, wizualizacje budynków metraże mieszkań oraz lokali usługowych. mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów marketingowych i w rozumieniu prawa, nie stanowią oferty handlowej, art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji projektów inwestycyjnych przez RDM Inwestycje Deweloperskie, mogą nastąpić zmiany w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, jak również danych udostępnionych na tej stronie internetowej, tj. kolorystyki, materiałów promocyjnych i pomocniczych (w tym wizualizacji), budowlanych, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez RDM Inwestycje Deweloperskie treści, oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione prawami autorskimi. Zabronione jest powielanie, rozpowszechnianie czy też użycie tekstów i grafik, bez uprzedniej zgody udzielonej przez RDM Inwestycje deweloperskie.