791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604

Nowa inwestycja już w sprzedaży Szczyrk / Górska 12

17 listopada 2022
Inwestycja realizowana jest w samym sercu Szczyrku – nowej zimowej stolicy Polski. Z każdego lokalu rozpościera się zjawiskowy widok na okoliczne szczyty Beskidu Śląskiego. Rozbudowa infrastruktury w ostatnich latach w tym regionie zapewnie komfortowy wypoczynek i aktywność górską. 50 km tras narciarskich i 40 km tras enduro do wypraw pieszych i rowerowych.
Spójna architektonicznie wizja wnętrz to oczywiście górski charakter, ukazanie drewna w nieco nowoczesnym wydaniu. Na szczególną uwagę zasługuje lobby które z pewnością zaskakuje swoim klimatem z centralnie położonym akcentem na w green wall z wieloma roślinami. Części wspólne, klatki i ciągi komunikacyjne również zaprojektowano w podobnym klimacie. Nowoczesna forma i wysokiej jakości materiały wykończeniowe z pewnością pozostawią to miejsce modnym i przyjemnym jego mieszkańcom na długie lata.
Inwestycja będzie odznaczać się na architektonicznej mapie Szczyrku poprzez unikatową bryłę budynku oraz niepowtarzalny design. Doskonała lokalizacja obiektu w połączeniu z oferowanymi w nim udogodnieniami sprawiają, że to doskonały wybór dla klientów zainteresowanych inwestycją w apartamenty wakacyjne, jak i dla tych, którzy szukają idealnego miejsca dla swojego second home.