791 021 709
600 803 604
791 021 709
600 803 604
InwestorRDM Inwestycje Deweloperskie

Tworzymy kameralne budynki mieszkaniowe w wyjątkowych lokalizacjach.

Wszystkie nasze inwestycje znajdują się w unikatowych lokalizacjach. Ich wyjątkowość wynika najczęściej z centralnego położenia, ale też lokalizacji w pobliżu np.: terenów zielonych. Drugą nie mniej istotną cechą naszych przedsięwzięć mieszkaniowych jest ich kameralność połączona z eleganckim stylem. Zależy nam na tworzeniu ładnych budynków, będących prywatnymi enklawami komfortu. Budujemy niezwykle atrakcyjną przestrzeń do życia, pracy oraz swobodnego odpoczynku. Dodatkowo, zabiegamy o to, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i dobrze wkomponowane w charakter otoczenia, lecz także podnosiły wartość estetyczną najbliższej im przestrzeni miejskiej. Zakup mieszkań w naszych budynkach to bezpieczna i pewna inwestycja, która stale będzie zyskiwać na swojej wartości i pomnażać Państwa kapitał.

Wypracowane standardy.

Utrzymujemy partnerskie i przyjacielskie relacje z naszymi pracownikami oraz podwykonawcami, dlatego od wielu lat współpracujemy wyłącznie z zaufanymi specjalistami. Wysoko cenimy kooperację z generalnym wykonawcą R/S Budownictwo, jedną z wiodących firm budowlanych w regionie. Nasza firma opiera się na ścisłej współpracy Deweloper – Generalny Wykonawca. To właśnie dzięki tym osobom, ich starannej pracy oraz
doświadczeniu budowlanemu powstają funkcjonalne projekty. Wiemy, że liczy się każdy metr kwadratowy, a jednocześnie przestrzeń podnosi komfort codziennego życia. Idea ta jest konsekwentnie realizowana zarówno wewnątrz budynków, jak i w ich otoczeniu. Aspiracją jest przewidywanie i zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i gwarantowanie najwyższej klasy usług. Nowe rozwiązania w
zakresie funkcjonalności i ergonomii, zapewnianie przyjaznego otoczenia dla poprawy wydajności pracy i jakości życia, to podstawowe wartości, jakimi się kierujemy. Nieustanny rozwój w celu sprostania nowym wyzwaniom sprawia, że realizację projektów deweloperskich postrzegamy jako dążenie do doskonałości.

Nasze zrealizowane inwestycje
RDM Apartamenty MarczukowskaApartamenty Marczukowska

Apartamenty Marczukowska – Inwestycja Apartamenty Marczukowska to nowa jakość i nowoczesne spojrzenie na mieszkanie w mieście. Niewysoki elegancki budynek subtelnie wkomponowuje się w otoczenie rozległych, zagospodarowanych terenów zielonych ze stawami. Wyposażony w ciche windy, szerokie klatki schodowe, wygodny garaż podziemny i obszerne balkony z widokiem na stawy sprawia, że życie w tym miejscu będzie i przyjemne i piękniejsze.

RDM Inwestycje DeweloperskieApartamenty Koncertowe

Cały projekt obejmuje jedynie 138 mieszkań ulokowanych w kompleksie 3 eleganckich czteropiętrowych budynków z garażem podziemnym, które zostały ogrodzone oraz wyposażone w system monitorowania. Największymi atutami inwestycji Apartamenty Koncertowe jest wysoki standard wykończenia elewacji oraz części wspólnych, wysokiej klasy nowoczesne windy oraz duże tarasy i balkony wykończone szklanymi balustradami. Zawsze stawiamy na jakość.

RDM Inwestycje DeweloperskiePiasta 17

To połączenie elegancji, nowoczesności oraz wygody. Ta nowoczesna kamienica to tylko 38 mieszkań, co nada jej mieszkańcom poczucie kameralnego klimatu i domowego spokoju.  Jakość to przede wszystkim materiały wykończeniowe elewacji, części wspólnych, stolarek okiennej i drzwiowej. Duże przeszklenia, zapewnią idealny dostęp światła w pomieszczeniach, a przestronne balkony spełnią rolę letniego tarasu. Budynek usytuowany jest w pobliży ścisłego centrum miasta. Budynek posiada też miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Wnętrza kamienicy Piasta 17
IMG_20220317_111359-min
IMG_20220317_111403-min
IMG_20220317_111456-min
IMG_20220317_111525-min
IMG_20220317_111547-min
IMG_20220317_111649-min
IMG_20220317_111730-min
IMG_20220317_112049-min
IMG_20220317_112117-min
RDM Inwestycje DeweloperskieApartamenty Wysockiego

Apartamenty Wysockiego – Budynek to klasyczna forma, reprezentacyjne części wspólne, materiały wysokiej jakości i przestronne wnętrza. Wykończenie elewacji zaprojektowano z użyciem tynku cienko powłokowego z akcentami kolorystycznymi szaro – beżowymi oraz nowoczesnymi balustradami. Inwestycja realizowana w 2 etapach, IV piętrowych budynków z windami i garażami podziemnymi. Kameralne Osiedle Apartamentów Wysockiego zlokalizowane jest, w prężnie rozwijającej się części Bielska Podlaskiego. 

https://rdminwestycje.pl/wp-content/uploads/2022/04/rdm-logo-wysockiego2.png

Bliżej nas:

Biuro Sprzedaży mieszań
Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl
Zadzwoń do nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone © RDM INWESTYCJE DEWELOPERSKIE – Białystok / Drewniana 11  / strona www – hymotion.pl

Wszelkie dane i informacje znajdujące się na stronie RDM INWESTYCJE, szczególnie prezentacje mieszkań, wizualizacje budynków metraże mieszkań oraz lokali usługowych. mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów marketingowych i w rozumieniu prawa, nie stanowią oferty handlowej, art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji projektów inwestycyjnych przez RDM Inwestycje Deweloperskie, mogą nastąpić zmiany w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, jak również danych udostępnionych na tej stronie internetowej, tj. kolorystyki, materiałów promocyjnych i pomocniczych (w tym wizualizacji), budowlanych, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez RDM Inwestycje Deweloperskie treści, oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione prawami autorskimi. Zabronione jest powielanie, rozpowszechnianie czy też użycie tekstów i grafik, bez uprzedniej zgody udzielonej przez RDM Inwestycje deweloperskie.