Apartamenty Wysockiego

t

Apartamenty Wysockiego to pionierska inwestycja w Bielsku Podlaskim. Oferuje najwyższy standard wykończenia i komfortowe rozwiązania na poziomie nowoczesnych osiedli w metropoliach. Jednocześnie jest to kameralny obiekt położony w cichej dzielnicy. Gwarantuje mieszkańcom spokój i świetną komunikację z otoczeniem, a więc zachowuje kluczowe atuty życia w mniejszym mieście, jakim jest Bielsk Podlaski.

Komfortowe mieszkania, windy, garaż podziemny

Projektując budynek nieustannie myśleliśmy o potrzebach mieszkańców. W ofercie znajduje się 60 apartamentów o powierzchni od 41,89 m2 do 68,30 m2 z wygodnym i nowoczesnym układem pomieszczeń. Dopuszczamy opcje zmian lokatorskich oraz modyfikacji projektu według indywidualnych potrzeb. Możliwe jest m. in. łączenie apartamentów.

Komfort użytkowania Apartamentów Wysockiego zapewnią windy, a także nabywane dodatkowo przy kupnie apartamentu: miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. 60 miejsc postojowych na kondygnacji podziemnej, jak również parking przed budynkiem sprawią, że mieszkańców oraz ich gości nie będzie dotyczył problem z parkowaniem samochodów.

Bezpieczna wspólnota

Część powierzchni parteru przeznaczyliśmy pod działalność usługową. Dzięki temu mieszkańcy Apartamentów Wysockiego będą mogli zrobić podstawowe zakupy w najbliższym otoczeniu.

Teren inwestycji obejmuje też zamknięty dziedziniec z miejscem do wypoczynku i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Budynek  wyodrębniony jako wspólnota mieszkaniowa.

Adres inwestycji:

Bielsk Podlaski, ul. Wysockiego

Inwestycja zrealizowania w 2018 roku