Apartamenty Generalskie

„Apartamenty Generalskie” to komfortowa inwestycja zlokalizowana w samym sercu dzielnicy Bema. Nowoczesną formę budynku podkreśla zastosowanie monochromatycznej kolorystyki w tonacjach bieli i szarości. Dla większej różnorodności jego współczesność zostanie przełamana przy użyciu podziałów elewacyjnych, płycin ściennych i gzymsów, które z kolei nadadzą budynkowi kamieniczny charakter. Strefa wejściowa zostanie zaakcentowana poprzez wytrzymałe i efektowne, ciemnoszare okładziny ścienne. Kształt i wykonanie budynku uczynią go najładniejszym i najbardziej efektownym wśród sąsiedniej zabudowy wielorodzinnej. Wszystkie detale, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, wykonane będą z najwyższą dbałością o szczegóły z wykorzystaniem wysokojakościowych materiałów.

Dużym atutem jest czytelny układ mieszkań, pozwalający na komfortowe zaaranżowanie podziału funkcjonalnego mieszkania. Oferujmy 70 mieszkań o powierzchni od 33,39m2 do 60,86m2, z dużymi balkonami lub przestronnymi loggiami. Duże przeszklenia niemal od podłogi do sufitu zapewnią doskonałe doświetlenie i optycznie powiększą mieszkania. W parterze budynku, dla komfortu mieszkańców, zaplanowaliśmy trzy lokale usługowo-handlowe .W części podziemnej będzie dwupoziomowy garaż na 72 miejsca postojowe, który zagwarantuje wygodne i sprawne parkowanie oraz 6 miejsc postojowych zewnętrznych. Lokalizacja u styku ulic Gen. J. Bema oraz ul. Mohylowskiej gwarantuje dogodny dostęp do najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego. W pobliżu znajdują się przystanki linii nr: 6,19,23,28.Codzienne życie ułatwia bliskość szkół: Szkoła Podstawowa nr 34 im.
gen. J. Bema, Przedszkole Samorządowe nr 7 Kasztanowy Zakątek, Politechnika Białostocka, Zespół Szkół Handlowo – Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, sklepów: Lewiatan, Lidl, Biedronka oraz placówek medycznych Medicover Białystok oraz bliskość Szpitali Klinicznych w Białystoku. Apartamenty Generalskie to doskonała lokalizacja, jakość potwierdzona wcześniejszymi realizacjami takimi jak: Apartamenty Koncertowe i Kamienica Piasta 17 oraz atrakcyjne projekty mieszkań.

Apartamenty Generalskie oferują: różnorodny przekrój mieszkań od 33,39m2 do 104,26m2 z balkonem lub loggią, wysokość lokali mieszkalnych 2,62m2 , 5 komfortowych mieszkań z ogródkami, 3 nieuciążliwe lokale użytkowych o wysokości pomieszczeń 2,92m2 i powierzchniach od 23,9m2 do 60,08m2 z dużymi witrynami i bezpośrednim wejściem z ulicy Gen. J .Bema, korzystną orientację mieszkań względem kierunków świata, energooszczędne okna z nawiewnikami, eleganckie i przestronne klatki schodowe,

2 garaże podziemne, 1 cichobieżna winda, 9 komórek lokatorskich bliskość placówki medycznej „Na Bema”, Centrum Handlowego „Pasaż Bema”, Urzędu Miejskiego „Departament ds. Społecznych”, Oddział ZUS, Politechnika Białostocka, Zespół Szkół Handlowo – Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, Dworzec PKP i PKS, Galeria Handlowa „Przy Dworcu”.

Adres inwestycji:

Białystok, ul. Gen. Józefa Bema 102

Adres biura sprzedaży mieszkań:

Białystok, ul. Legionowa 14/16 lokal 221

telefon: 600 803 604

odwiedź witrynę tej inwestycji:

www.apartamentygeneralskie.pl

napisz do nas:

kontakt@apartamentygeneralskie.pl